UiPath panaudojamumas ir naujausių funkcionalumų apžvalga

Vilnius
Wed, Jun 2, 3:00 PM (EEST)

About this event

Šiame pirmame bendruomenės susitikime aptarsime UiPath produktų panaudojimo sritis ir naujausias funkcijas. Susitikimas virtualus, preliminari trukmė 1 val. 30 min.

Renginys prasidės nuo susipažinimo su UiPath panaudojimo galimybėmis. Ši tema gali būti aktuali visai negirdėjusiems apie UiPath, taip pat ir šiek tiek susipažinusiems su programine įranga ir norinčiais atsinaujinti žinias. Antroji tema yra naujausi funkcionalumai, jų apžvalga kartu su demonstracija. Ši tema skirta visiems, tiek tiems, kas ką tik susipažino su UiPath, tiek tiems, kas jau turi patirties dirbant su vienu ar keliais iš UiPath įrankių.

Kiekvienai temai skirta po 30 minučių, po jų 10-15 minučių diskusijai. Tokių susitikimų tikslas — suburti aktyvią vietinę bendruomenę ir Lietuvoje, kad galėtume dalintis savo gerosiomis praktikomis, žiniomis bei galbūt sukurti kažką naujo, kas padėtų visai UiPath bendruomenei. Visi norintys prisidėti prie šios bendruomenės susitikimų yra laukiami, susisiekite per LinkedIn! Planuojame ir daugiau įvairių susitikimų skirtingomis temomis.

Speakers

 • Raimondas Kazlauskas

  Raimondas Kazlauskas

  If P&C Insurance AS

  RPA Developer

 • Dominykas Trimonis

  Dominykas Trimonis

  If P&C Insurance AS

  RPA Group Manager


 • Organizers

 • Andreea Tomescu

  Andreea Tomescu

  UiPath

  Regional Community Manager - EMEA

  View Profile
 • Raimondas Kazlauskas

  Raimondas Kazlauskas

  If P&C Insurance AS

  RPA Developer

  View Profile